Cena, ktorá nikdy nebola, kupón: Xiaomi Viomi kanvica, ktorej nechýba displej, spárovanie s appkou za 45.45€ z pôvodných 50.90€


V spolupráci so spoločnosťou VIOMI, ktorá pre spoločnosť Xiaomi vyrába množstvo produktov vrátane pračiek, termosiek, chladničiek, ohrievačov vody, filtrov do chladničky prichádza nový produkt.

Pred pár týždňami prišiel na trh v poradí tretí model kanvice. Nová kanvica v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi prichádza v elegantnom čiernom prevedení. Kanvici taktiež nechýba podsvietený OLED displej, ktorému nechýba aktuálna teplota tekutiny v nádobe. Kanvici nechýba spárovanie s aplikáciou v smartfóne, prostredníctvom aplikácie Mi Home, kedy kanvica vodu udržiava na požadovanej teplote, až po dobu 12 hodín – udržiavanie teploty aktivujete prostredníctvom dotykového tlačidla Warm, na displeji. V aplikácii je možné nastaviť 2 režimy tohto ohrevu – prvý režim je, kedy voda zovrie a následne bude sa teplota znižovať na vami požadovanú teplotu, ktorú nastavíte. Druhý režim je, kedy teplota bude stúpať do vami nastavenej teploty ohrevu. Možné je nastaviť teplotu od 40 do 90°C. Tento režim je ideálny napr. pre uvarenie horúceho mlieka, alebo prípravu horúceho čaju.

Na kanvici je ďalšie klasické tlačítko dotykové tlačítko na displeji, boil, kedy voda vyvrie. Dizajn Viomi kanvice je rovnaký, ktorý poznáme u Xiaomi kanvíc. Uvedená verzia kanvice je GLOBAL (medzinárodná) určená pre EU trhy, nechýba EU napájanie.

Cena v predaji sa pohybuje na úrovni: 50.90€.

Vďaka kupónu: IL710GOODS

cena klesne na hodnotu: 45.45€. Poštovné typu EU Priority Line je zadarmo, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Viomi kanvica

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Gearbeste? Takto ho nájdeš

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

8 dôvodov prečo sa oplatí nakupovať na Gearbeste: Servisné stredisko v EU

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť