Exkluzívne: Značka 360 má nový EU Wifi zvonček s výdržou až 6 mesiacov, rozpoznávanie tvári, nechýba aplikácia pre smartfón

Značka 360 je veľmi populárnou na čínskom trhu, vznikla v roku 2005 a zameriava sa na predaj elektroniky vrátane fotoaparátov, aj robotických vysávačov.

V predaji sa objavil nový zvonček, ktorému nechýba výdrž na úrovni až 6 mesiacov, snímač kamery je v rozlíšení Full HD, 2.1 megapixelový. Vďaka funkcii rozpoznávania tváre zvonček dokáže identifikovať návštevníkov, s mierkou úspešnosti na úrovni až 99%. Ak niekto zostane vo vzdialenosti do 3 metrov od zvončeka – od dverí dlhšie ako 15 sekúnd, podozrivé záznamy sa automaticky presunú do telefónu. Okrem prenosu videa prostredníctvom aplikácie v smartfóne, nechýba aj vzdialený prenos zvuku pre vzdialené hovory. Zvonček podporuje aj nahrávanie videa na Micro SD karty, či Cloud. Zvonček sa páruje na domácu Wifi. Tento model zvončeka je európska verzia, s EU adaptérom zo zásuvky.

Pre spárovanie so smartfónom slúži aplikácia 360 Smart Camera

Google Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.qihoo.camera&hl=en_US

AppleStore: https://apps.apple.com/us/app/360-smart-camera/id958068931

Cena v predaji sa pohybuje na úrovni 81.81€. Poštovné typu EU Priority Line je v cene 2.20€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom zvonček značky 360

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť