Exkluzívny kupón: Xiaomi Mijia tenisky môžeš bez obáv oprať v práčke, 43.35€ z pôvodných 52.87€

Spoločnosť Xiaomi nedávno prišla na trh s novou generáciou svojich populárnych tenisiek. 

Rovnako ako u prvej generácie aj nový model sa predáva pod podznačkou  Mijia. Nové tenisky prichádzajú so zlepšenou povrchovou úpravou a novším vzhľadom. Tenisky sa vyrábajú z 5 rôznych materiálových vrstiev tavenej do jednoho celku. Pomocou nového výrobného procesu poskytujú lepšiu stabilitu a podporu nohy. Vrchná časť tenisky je vyrobená z elastického pletenia. Materiál je veľmi trvanlivý, vďaka čomu je možné tenisky jednoducho prať v práčke bez obáv poškodenia.

Info: Tieto tenisky máme otestované, číslo tenisiek je totožná verzia ktorú bežne nosíte, tenisky nemajú čínske menšie čísla.

Tenisky vo všetkých farbách a veľkostiach sa predávajú v cene 52.87€.

Vďaka kupónu: BGSMB5

cena klesne na hodnotu: 43.35€. Poštovné typu EU Priority Line je zadarmo, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia tenisky

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť