Kupón: Najpopulárnejší EU Tv Box Beelink GT1 za 54.67€ z pôvodných 60.90€

Zahraničný e-shop ponúka v zníženej cene vďaka kupónu najpopulárnejší televízny box, ktorý je v predaji Gearbestu. Uvedený model je novšia varianta s novším ovládačom.

Televízny box Beelink GT1 obsahuje 3GB RAM32GB interné úložisko. LAN obsahuje 1GB, nechýba Dual Wifi 2.4G + 5G, taktiež podporuje inštaláciu multimediálneho centra KODI. Nechýba podpora bluetooth pre pripojenie klávesnice a myšky. Box má taktiež slot pre Micro SD karty. Box beží na operačnom systéme Android 7.1, nechýbajú aktualizácie softvéru. Samozrejmosťou sú všetky jazyky.

Cena boxu sa pohybuje na úrovni: 60.90€.

Vďaka kupónu: GBCN9JUF

cena klesne na hodnotu: 54.67€. Odporúčame vybrať poštovné typu EU Priority Line, ktoré je v cene 0.46€, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu.   Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom EU Tv Box

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Gearbeste? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť