fbpx

Kupón: Xiaomi stropná lampa so snímačom pohybu za 23.38€ z pôvodných 25.98€

Spoločnosť Xiaomi pred pár týždňami predstavila ďalší produkt.

Do kategórie Yeelight, v ktorej poznáme Xiaomi lampy, stropné lampy, nočné pohybové svetlá pribudol ďalší nový produkt. Bol ním nový model stropnej lampy, typu Induction Meteorite, čo znamená, že lampa je vybavená snímačom pohybu, kedy sa lampa pri detekcií pohybu rozsvieti.

Interval vypnutia pri nedetekcií pohybu je na úrovni 60 sekúnd. Nová lampa má priemer 25 cm. Podľa informácií lampa je vyrobená tak, aby nepriťahovala pri svietení v noci hmyz.

Cena lampy sa aktuálne v predaji pohybuje na úrovni 25.98€.

Vďaka kupónu s názvom: AFfbG10

cena klesne na hodnotu: 23.38€. Poštovné typu EU Priority Line je zadarmo, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý. 

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi stropná lampa so snímačom pohybu

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť