Výpredaje Ali začínajú: Dotykové UMIDIGI za výsledných 14.86€ z pôvodných 23.95€

Značka UMIDIGI, ktorá sa zaoberá predajom smarfónov prichádza na trh s vlastnými slúchadlami.

Nové UMIDIGI Upods prichádzajú v matnom čiernom prevedení, ku ktorým taktiež nechýba nabíjacie púzdro. Na jedno nabitie slúchadlá vydržia 4 hodiny používania, nabíjacie púzdro ich umožní nabiť 3x – celkovo tak na ďalších 24 hodín. Taktiež im nechýba podpora ovládania hlasových asistentov SiriGoogle Asistent. Na spárovanie so zariadeniami obsahujú najnovšiu technológiu Bluetooth 5.0, ktorá ponúka lepší dosah a silnejšie pripojenie. Ich prednosťou je dotykové ovládanie slúchadiel.

Ich cena sa pohybuje na úrovni 18.19€.

V rámci nových výpredajov Aliexpressu od 09:00 hod. ich cena klesne na hodnotu: 9.10€, poštovné je v cene 5.76€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom UMIDIGI Upods

Haylou slúchadlá

Nové Haylou GT1 vznikli v spolupráci so spoločnosťou Xiaomi. Prichádzajú v nádhernom matnom čiernom prevedení, ku ktorým taktiež nechýba nabíjacie púzdro. Na jedno nabitie slúchadlá vydržia 4 hodiny používania, nabíjacie púzdro ich umožní nabiť 3x – celkovo tak na ďalších 12 hodín. Taktiež im nechýba podpora ovládania hlasových asistentov Siri, Google Asistent, alebo Xiaomi asistent XiaoAi. Na spárovanie so zariadeniami obsahujú najnovšiu technológiu Bluetooth 5.0, ktorá ponúka lepší dosah a silnejšie pripojenie. Ich prednosťou je dotykové ovládanie slúchadiel. Slúchadlám nechýba certifikácia IPX5, kedy im neuškodí dážď.

Aktuálne sú na Aliexpresse slúchadlá dostupné kliknutím na odkaz nižšie, v cene 17.31€, poštovné za 0.20€. Ak slúchadlá kúpite dnes od 09:00 hod, ich cena bude na úrovni 16.23€ počas nových výpredajov Aliexpressu. Nechýba im ohromných 9999+ a viac hodnotení. Predajca slúchadlá odosiela do 24 hodín.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Halou GT1

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Halou GT1

Redmi Airdots

Nová Xiaomi značka Redmi pred pár týždňami predstavila vlastné bezdrôtové slúchadlá.

Nové Redmi AirDots prichádzajú v elegantnom čiernom prevedení, ku ktorým taktiež nechýba nabíjacie púzdro. Na jedno nabitie slúchadlá vydržia 4 hodiny,nabíjacie púzdro ich umožní nabiť 3x – celkovo tak na ďalších 12 hodín. Slúchadlá pri dvojitom poklepnutí umožnia spustiť hlasového asistenta Siri, alebo Google Asistenta na Android smartfónoch.

Cena slúchadiel bola v rámci dnes spustených výpredajov Aliexpressu znížená na hodnotu: 15.80€. Poštovné je zadarmo. Uvedený predajca má až 3239 hodnotení spokojnosti.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Redmi Airdots

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť