fbpx

Až 69€ kupón: 10.1 palcový Xiaomi Mi Pad 4 Plus s výdržou 18 hodín za 240.07€ z pôvodných 309.18€

Tablet Xiaomi Mi Pad 4 Plus získava 10.1 palcový displej s rozlíšením Full HD+. Nový tablet získava procesor Snadpragon 660, nechýba RAM s kapacitou 4GBinterné úložiská s kapacitou 64GB alebo 128GB. Hlavný fotoaparát nový tablet získava 13 megapixelový, predný fotoaparát 5 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 8260 mAh. Novému tabletu nechýba duálna Wifi, audio jack, taktiež slot pre dátovú kartu.

Uvedená varianta je s GLOBAL ROM, ktorej súčasťou je aj slovenčina, aj aplikácia Google Play. Cena varianty so 64GB interným úložiskom sa pohybuje v cene: 309.18€.

Vďaka kupónu: BG590892

cena klesne na hodnotu: 240.07€. 

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mi Pad 4 Plus

Odporúčame vybrať poštovné typu EU priority line, ktoré je v sume 2.11€, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť