Cena, ktorá ešte nebola: Honor Band 5 vo verzii pre EU trhy za 24.99€

Spoločnosť Huawei pod značkou Honor pred pár dňami predstavila nový náramok.

Náramok Honor Band 5 získava 0.95 palcový AMOLED displej s rozlíšením 240 x 120 pixelov. Náramku nechýba snímač tepu s neustálym monitorovaním tepu počas 24. hodín. Náramku nechýba novšia technológia Bluetooth vo verzii 5.0, ktorá zaručuje väčší, silnejší dosah prepojenia so smartfónom, synchronizácia so smartfónom je výrazne rýchlejšia ako u predchádzajúceho modelu náramku. Náramku nechýba certifikácia 5ATM, vďaka ktorej je vodotesný do hĺbky 50 metrov. Jeho výdrž je na úrovni 14 dní bez automaticky nastaveného monitorovania tepu, s automaticky nastavením monitorovania tepu je výdrž na úrovni približne 6 dní.

Náramok sa nachádza v predajnej cene 24.99€. Poštovné Duty Free je zadarmo. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Do e-shopu TomTop cez naše tlačítko prejdite z pc, zo smartfónu presmerovanie nefunguje správne.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Honor Band 5

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť