Exkluzívny kupón: Najlacnejšia Xiaomi kamerka vo verzii pre EU trhy za 18.12€ z pôvodných 23.56€

Najlacnejšia Xiaomi kamerka


Rovnako ako mnoho produktov nová kamerka taktiež vznikla prostredníctvom crowdfundingovej kampane, čiže predbežným záujmom užívateľov. Kamerka dokáže prenášať obraz HD, vďaka aplikácií Mi Home tak máte vašu domácnosť pod kontrolou, nechýbajú notifikácie pri detekcií pohybu, či sledovanie domácnosti aj mimo domova cez aplikáciu. Na spodnom držiaku kamerky je obojstranná lepiaca páska vďaka ktorej kamerka môže byť umiestnená napríklad na stenu. Kamerka obsahuje mikrofón aj reproduktor pre vzájomnú komunikáciu. Uvedená verzia kamerky je určená pre EU trhy.

Cena kamerky sa pohybuje v cene: 23.56€.

Vďaka kupónu: BGIMI72C

cena klesne na hodnotu: 18.12€. Poštovné je v cene 1.18€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia kamerka

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

360° Xiaomi kamerka v cene, ktorá nikdy nebola

Spoločnosť Xiaomi pred pár týždňami predstavila novú kamerku do domácnosti.

Nová kamerka sa predáva pod označením Chuangmi Xiaobai. Kamerka je 360° vhodná do domácnosti, jej rozlíšenie je na úrovni Full HD. Uvedená verzia je určená pre EU trhy, kompatibilná s Mi Home aplikáciou.

Cena v predaji sa pohybuje na úrovni 38.34€.

Vďaka kupónu: BGHUDQ2

cena klesne na hodnotu: 21.75€. Poteší aj možnosť výberu poštovného typu EU Priority Line, v cene 3.82€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom kamerka

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť