fbpx

Exkluzívny kupón: Xiaomi Aqara kamerka s funkciou Gateway za 27.21€ z pôvodných 39€

Spoločnosť Xiaomi v spolupráci so svojou podznačkou Aqara nedávno predstavila nový model kamerky.

Novým produktom je kamerka do domácnosti Xiaomi Aqara G2 (Gateway edicia). Práve vďaka Gateway funkcii táto kamerka slúži ako základňa ku ktorej sa môžu pripojiť ostatné snímače v domácnosti. Napríklad Xiaomi teplomer, snímače pohybu, vypínače, tlačítka. Spodná strana kamerky obsahuje silný magnet vďaka ktorému je ju možné umiestniť na kovové povrchy, taktiež je kamerku možné uchytiť na stenu, alebo dokonca na strop. Snímač kamerky je 2 megapixelový, nechýba 8 infračervených svetiel, ktoré poskytujú viditeľnosť aj v noci do vzdialenosti až 8 metrov. Kamerke nechýba funkcia AI, vďaka ktorej dokáže rýchlo zistiť, či pohyb v zornom poli je spôsobený osobou. Vďaka tejto funkcii nevyvolá poplach ak by sa v domácnosti nachádzalo zviera. Nechýba slot pre Micro SD karty, kedy je možné videá nahrať automaticky na cloud. Taktiež nechýba podpora videohovoru, kedy stlačením tlačidla sa spustí 15 sekundové video, ktoré sa automaticky odošle majiteľovi.

Jej cena sa pohybuje na úrovni: 39€.

Vďaka kupónu: BGHU393

cena klesne na hodnotu: 27.21€. Kupón platí pre CN sklad. Poštovné typu EU Priority Line je v cene 5.35€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Gateway kamerka

Odporúčame zľavové kupóny uplatniť čo najskôr, keďže kupóny sú zdielané aj s inými partnermi e-shopov a sú obmedzené počtom uplatnení.

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť