Kupón: Nabíjací bezvrecúškový Alfawise vysávač s výdržou 25. min za 30.30€ z pôvodných 36.72€

Okrem spoločnosti Xiaomi na trhu poznáme aj iné čínske spoločnosti, ktorým sa darí predávať svoje produkty práve kvôli nízkej cene a vyššej kvalite produktov. Poznáme značky ako napr. Teclast, Chuwi, Gocomma, Blitzwolf, či Alfawise.

Zahraničný e-shop do predaja zaradil nový model ručného vysávača značky Alfawise. Ten obsahuje nádobku s kapacitou 500 ml, kedy nie je potrebné meniť žiadne vrecúška. Kapacita batérie dosahuje úroveň 2 2000 mAh, vďaka ktorej vysávač na jedno nabitie vydrží 25 minút vysávania. V balení sa nachádza EU adpatér. Vysávaču taktiež neuškodí voda – pri povysávaní.

Jeho cena v predaji sa pohybuje na úrovni 36.72€.

Vďaka kupónu: LIMITED080902

cena klesne na hodnotu: 30.30€.

Poštovné typu EU Priority Line je zadarmo. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.Odporúčame zľavové kupóny uplatniť čo najskôr, keďže kupóny sú zdielané aj s inými partnermi e-shopov a sú obmedzené počtom uplatnení.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom bezvrecúškový vysávač Alfawise

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Gearbeste? Takto ho nájdeš

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť