fbpx

Kupón: Nabíjacie Xiaomi Sunny Smart nočné svetlo za 12.09€ z pôvodných 18.13€

Nový model svetla je určený hlavne pre používanie v noci, kedy sa zobudíte a chcete ísť napríklad do kúpelne. Senzor využíva fotosenzitívnu technológiu s duálnymi indukčnými infračervenými lúčmi, vďaka ktorej sa svetlo zapne pri detekcii pohybu. 

Senzor sníma vzdialenosť približne 3m. Osvetlenie zostáva zapnuté 20 sekúnd, následne sa svetlo zhasne – ak nie je detekovaný žiadny pohyb. Svetelný senzor je dobíjateľný. Výdrž je na úrovni až 6 mesiacov pri približnom 10 dennom nočnom zapnutí.

Nové svetlo prichádza v dvoch farebných prevedeniach, skladá sa z držiaku na stenu, ktorá tyčkou je magnetickým mechanizmom pripnutá k svetlu. Tento mechanizmus je možné jednoducho odpojiť, kedy v spoji svetla sa nachádza tlačidlo pre zapnutie svetla – alebo automatické svietenie, taktiež sa tu nachádza aj Micro USB port pre nabíjanie.

Cena v predaji sa pohybuje na úrovni: 18.13€.

Vďaka kupónu: BGST13

cena klesne na hodnotu: 12.09€. Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Sunny nočné svetlo

Odporúčame zľavové kupóny uplatniť čo najskôr, keďže kupóny sú zdielané aj s inými partnermi e-shopov a sú obmedzené počtom uplatnení.

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť