fbpx

Kupón: Toto sú funkcie GPS modulu pre 70mai kamerku, teraz len 11.16€ z pôvodných 17.22€

Aké je využitie GPS modulu pre 70mai kamerku?

Vďaka GPS modulu je možné vo videu zobrazovať GPS súradnice, ako aj aktuálnu rýchlosť vozidla. Táto funkcia sa nachádza pri prezeraní videa v 70 mai kamerke. Okrem tejto funkcie GPS modul obsahuje aj asistenta ADAS, ktorý užívateľa upozorní pri odklonení z jazdného pruhu, nechýba aj sledovanie vzdialenosti vozidla pred Vami.

Jena modulu sa pohybuje na úrovni 17.22€.

Vďaka kupónu: BG70maiGPS

cena klesne na hodnotu: 11.16€, poštovné je zadarmo. Kupón platí pre sklad CN, nezabudnite sa prekliknúť na sklad CN.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom GPS modul pre 70mai kamerku

Návod: Ako použiť zľavové kupóny v e-shope Banggood

 

70mai PRO kamerka

Historicky najnižšia cena Xiaomi 70mai Dash Cam Pro s 2.7K rozlíšením

Zahraničný e-shop ponúka v zníženej cene vďaka kupónu Xiaomi kamerku do auta.

Kamerka Xiaomi 70mai Dash Cam Pro je priamo určená pre EU trhy, kedy obsahuje angličtinu. Rozlíšenie záznamu je na úrovni 2.7K2592 x 1944 pixelov, kamerke taktiež nechýba displej, automatické spustenie pri naštartovaní auta, videá sú automaticky premazávané, ak je plná Micro SD karta. Kamerke taktiež nechýba spárovanie s aplikáciou v smartfóne, taktiež 24 h monitoring priestoru pred automobilom – ak je zaznamenaný náraz kamerka sa automaticky zapne, taktiež pripomienka ak sa automobil zapne. Počas jazdy kamerka taktiež upozorní na potencionálne nebezpečenstvo. Výhodou kamerky je, že je napájaná USB portom, čiže v aute môžete používať aj svoj USB adaptérik napríklad s dvomi USB portmi.

Jej cena v predaji sa pohybuje na úrovni 49.77€.

Vďaka kupónu: 255446

cena klesne na hodnotu: 39.89€. Odporúčame vybrať poštovné typu EU priority line v sume 4.36€, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi kamerka

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

70mai Full HD kamerka

Zahraničný e-shop do predaja zaradil nový model kamerky Xiaomi 70mai Lite. Oproti Pro verzii Lite verzia má rozlíšenie Full HD, PRO verzia má 2.7K rozlíšenie, nižšie na stránke uvádzame okrem kupónu pre Lite verziu aj kupón pre PRO verziu.

Kamerka Xiaomi 70mai Lite získava rozlíšenie na úrovni Full HD, kamerke taktiež nechýba displej, automatické spustenie pri naštartovaní auta, videá sú automaticky premazávané, ak je plná Micro SD karta. Kamerke taktiež nechýba spárovanie s aplikáciou v smartfóne, taktiež 24 h monitoring priestoru pred automobilom – ak je zaznamenaný náraz kamerka sa automaticky zapne, taktiež pripomienka ak sa automobil zapne. Počas jazdy kamerka taktiež upozorní na potencionálne nebezpečenstvo. Uvedenej kamerke nechýba aj angličtina.

Jej cena sa pohybuje na úrovni 41.61€.

Vďaka kupónu: BGAnniversary

cena klesne na hodnotu: 35.37€. Poteší aj možnosť výberu poštovného typu EU Priority Line, v cene 4.16€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi 70mai Lite kamerka

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť