Kupón: VIOMI vysávač z platformy Xiaomi, umýva vodou za 162.74€ z pôvodných 180.82€

Spoločnosť VIOMI pre spoločnosť Xiaomi vyrába množstvo produktov vrátane pračiek, termosiek, chladničiek, ohrievačov vody, filtrov do chladničky.

Na trhu sa nachádza aj robotický vysávač, ktorý vyvíja tlak na úrovni 1200Pa. Rovnako ako aj u Xiaomi vysávačov, aj u tohto modelu nechýba automatický návrat na nabíjaciu stanicu. Vďaka integrovanej batérii s kapacitou 2000 mAh, výdrž je na úrovni 90 – 120 minút. Podobne ako u Xiaomi vysávača, ktorý umýva vodou, aj tento model obsahuje na spodnej strane nádržku na vodu, ktorá má kapacitu 200 ml.

Jeho cena v predaji sa pohybuje na úrovni: 180.82€.

Vďaka kupónu: BGXMM179

cena klesne na hodnotu: 162.74€. Odporúčame vybrať poštovné typu EU priority line, ktoré je zadarmo, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. 

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Viomi vysávač

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť