fbpx

Poriadny herný Xiaomi Mi AC2100 router realitou! V predaji hneď s kupónom

Spoločnosť Xiaomi prichádza na trh s novým modelom routra.

Xiaomi Mi AC2100 router získava 1000 Mbps ethernet port, ktorému nechýba dvojpásmová Wifi vo frekvenciách 2.4 GHz alebo 5GHz. Rovnako ako u iných Xiaomi routrov aj novému modelu nechýbajú 4 antény so 6 kanálovým zosilňovačom signálu. Vstavané antény sú navrhnuté tak, aby neznižovali signál alebo jeho pokrytie spôsobené nesprávnym umiestnením. Všetko je to vďaka efektívnemu kužeľovitému tvaru. Na prednej strane nový router obsahuje dve LED svetlá, ktoré indikujú stav zariadenia.

Na zadnej strane sa nachádza tlačítko pre reset routra, štyri ethernet porty. Nový router obsahuje aj technológiu tzv. NetEase UU, vďaka ktorej je zlepšený herný výkon na konzolách pri hraní cez sieť. Vďaka novému algoritmu tzv. LDPC účinnosť prenosu je vyššia. Router obsahuje dojjadrový procesor taktovaný na frekvenciu 880 Mhz, so 128MB interným úložiskom. Nechýba technológia Wave2 Mu-MIMO, ktorá umožňuje komunikáciu viacerých terminálov súčasne.

Tvar valca má aj ďalšiu výhodu. Nielen lepšie pokrytie signálu, ale aj rozptyl generovaného tepla. Celé zariadenie má trojrozmernú štruktúru na odvádzanie tepla a vzduchový kanál spolupracuje s veľkoplošným chladičom, aby účinne znížil teplotu zariadenia.

Jeho cena sa pohybuje na úrovni 54.42€.

Vďaka kupónu: BGHUD52879

cena klesne na hodnotu: 43.54€.

Poštovné typu EU Priority Line je zadarmo, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi router

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť