fbpx

Najväčšie výpredaje prichádzajú: Prihlás sa na odber kupónov e-mailom

V spolupráci so zahraničnými e-shopmi na našej webovej stránke zverejňujeme zľavové kupóny pre množstvo produktov.

Tak ako každý rok najlepšie kupóny a ceny prichádzajú posledných mesiacoch roku. Gearbest spustí nové výpredaje v septembri, nebudú chýbať aj novembrové výpredaje, ktoré sú najväčšie v roku, nechýbajú aj decembrové. Vždy v prvých mesiacoch roku sa situácia znormalizuje na pôvodné ceny tovarov. Nezabudnite sa prihlásiť k nášmu odberu kupónov e-mailom, aby Vám nič neuniklo.

8 dôvodov prečo sa oplatí nakupovať na Gearbeste: Servisné stredisko v EU

Dôvod uvedenia zasielania kupónov týmto spôsobom je aj ten, že mnoho čitateľov nám píše, že kupóny sú expirované, po platnosti, takto obdržíte do schránky kupóny, ktoré sú v danom momente platné.

Prihlásením do našej e-mailovej databázy získate:

– zľavové kupóny určené výhradne pre partnerov Gearbestu, Banggood, či Cafago (pre nás a našich čitateľov). 

vďaka kupónom ceny produktu sú nižšie ako v bežnom predaji

zľavové kupóny nezmeškáte

nemusíte neustále sledovať náš web, kupóny obdržíte e-mailom

kupóny sú generované každý deň

 Prihlásením do newslettera máte možnosť získať exkluzívne zľavy pre smartfóny Xiaomi, ako aj pre náramky Xiaomi, powerbanky, repráčiky a mnoho ďalšieho príslušenstva.

Nižšie máte formulár pre odberu zľavových kupónov e-mailom. Po prihlásení k odberu ho vo svojej e-mailovej schránke potvrďte. Ak by sa nenachádzal v doručenej pošte skontrolujte priečinok spam.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť