DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Ako už vieme spoločnosť Gearbest ponúka typ poštovného EU Priority Line, alebo typ EU Priority Line (DPD), kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu, kedy balík je doručovaný kuriérom priamo k zákazníkovi. Tieto poplatky za Vás hradí samotný e-shop. Podobný typ poštovného má aj e-shop Banggood, s názvom poštovného EU Priority Line.

Ak nakúpite tovar, kedy výsledná cena objednávky už aj s poštovným neprekračuje sumu 22€, vtedy neplatíte CLO ani DPH, môžete vybrať hocijaký typ poštovného u hocijakého e-shopu.

Gearbest ponúka aj poštovné Europe Railway Priority Mail pri ktorom neplatíte ďalšie poplatky pri doručení. Toto poštovné je dostupné napr. u kolobežiek, alebo bicyklov a podobne. E-shop Gearbest taktiež ponúka typ poštovného EU Express, kedy neplatíte žiadne poplatky navyše. Tieto poplatky za Vás hradí samotný e-shop. Toto poštovné bolo zriadené v roku 2017, u niektorých produktov sa ešte nachádza, väčšinou ale e-shop využíva spomínaný typ EU Priority Line.

E-shop Gearbest má produkty aj priamo v EU skladoch, keďže sa produkty nachádzajú v EU skladoch, colné poplatky neplatíte, keďže je produkt k Vám odoslaný z EU skladu. V tomto prípade môžete vybrať hociaké poštovné z EU skladov.

Nižšie uvádzame odkazy pre presmerovanie do EU skladov:

Fast-08 Poľsko

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktmi v poľskom sklade

Fast-23 Česko

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktmi v českom sklade

Fast-29 Španielsko

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktmi v španielskom sklade

Fast-30 Francúzsko

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktmi vo francúzskom sklade

8 dôvodov prečo sa oplatí nakupovať na Gearbeste: Servisné stredisko v EU

Z EU skladu produkty do 4 dní máš doma, žiadne DPH/CLO pri doručení