Exkluzívny kupón v EU sklade: Xiaomi Poco F1 128GB GLOBAL za 256.47€, na SVK 299€

Smartfón Poco F1 získava 6.18 palcový displej s rozlíšením Full HD+ v pomere 18.7 : 9. Procesorom nového smartfónu je Snapdragon 845, nechýba RAM s kapacitou 6alebo 8GB, interné úložisko s kapacitou 64, 128, alebo 256GB. Interné úložisko je možné rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet.

Smartfón obsahuje technológu tzv. Liquidcool – chladením vodou s medeným drôtom, kedy teplota generovania z procesora sa rýchlejšie rozptýli, prenos tepla je až o 300% rýchlejší v porovnaní s bežnou technológiou. Práve vďaka tejto technológií smartfón sa neprehrieva a má nižšie teploty ako napríklad u smartfónu iPhone X.

Kapacita batérie nového modelu dosahuje úroveň 4000 mAh, s podporou rýchlonabíjania Quick Charge 3.0. Hlavný fotoaprát smartfón obsahuje duálny 12 a 5 megapixelový, predný fotoaparát až 20 megapixelovýSnímač otlačkov prstov obsahuje na zadnej strane, taktiež je možné smartfón odomknúť na základe rozpoznávania tváre majiteľa. Smartfónu nechýba taktiež notifikačná LED diódka.

Smartfón Pocophone je najlacnejším smartfónom na trhu s vlajkovým procesorom Snapdragon 845.

Uvedená verzia je GLOBAL VERSION, rovnaká, ktorá sa predáva na Slovensku.

Cena modelu sa v predaji vo verzii so 6GB RAM, 128GB interným úložiskom sa pohybuje na úrovni 320.59€.

Vďaka kupónu: BGESF163

cena klesne na hodnotu: 256.47€. Poštovné je v cene 3.79€. Smartfón sa nachádza v španielskom sklade, keďže sa nachádza na území EU, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje z facebook aplikácie, pre presmerovanie použite prehliadač v smartfóne/ v tablete, alebo v pc/ v notebooku.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Pocophone F1 128GB GLOBAL

Cena na Slovensku začína od 299€.

Banggood

24

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť