Kupón: Redmi Airdots vo výslednej cene 16.37€

Nová Xiaomi značka Redmi pred pár týždňami predstavila vlastné bezdrôtové slúchadlá.

Nové Redmi AirDots prichádzajú v elegantnom čiernom prevedení, ku ktorým taktiež nechýba nabíjacie púzdro. Na jedno nabitie slúchadlá vydržia 4 hodiny,nabíjacie púzdro ich umožní nabiť 3x – celkovo tak na ďalších 12 hodín. Slúchadlá pri dvojitom poklepnutí umožnia spustiť hlasového asistenta Siri, alebo Google Asistenta na Android smartfónoch.

Cena slúchadiel sa pohybuje na úrovni: 16.37€.

Vďaka kupónu: Y3A02E395C58D000

cena klesne na hodnotu: 15€, poštovné je v cene 1.37€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Redmi Airdots

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Gearbeste? Takto ho nájdeš

Xiaomi Haylou GT1 – až 4917 hodnotení

Nové Haylou GT1 vznikli v spolupráci so spoločnosťou Xiaomi. Prichádzajú v nádhernom matnom čiernom prevedení, ku ktorým taktiež nechýba nabíjacie púzdro. Na jedno nabitie slúchadlá vydržia 4 hodiny používania, nabíjacie púzdro ich umožní nabiť 3x – celkovo tak na ďalších 12 hodín. Taktiež im nechýba podpora ovládania hlasových asistentov Siri, Google Asistent, alebo Xiaomi asistent XiaoAi. Na spárovanie so zariadeniami obsahujú najnovšiu technológiu Bluetooth 5.0, ktorá ponúka lepší dosah a silnejšie pripojenie. Ich prednosťou je dotykové ovládanie slúchadiel. Slúchadlám nechýba certifikácia IPX5, kedy im neuškodí dážď.

Aktuálne sú na Aliexpresse slúchadlá dostupné kliknutím na odkaz nižšie, v cene 17.48€, poštovné za 0.19€. Nechýba im ohromných 4917 hodnotení. 

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Halou GT1

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Halou GT1

V e-shope Cafago sa cena pohybuje na úrovni 18.69€, poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom slúchadlá Haylou GT1

Bezdrôtové slúchadlá Xiaomi s výdržou 11 hodín

Spoločnosť Xiaomi nedávno predstavila novú generáciu bezdrôtových slúchadiel. V spolupráci so zahraničným e-shopom Banggood sme si pripravili zľavový kupón pre slúchadlá.

Povrch nových slúchadiel je podobný, ktorý nájdeme na Xiaomi náramkoch Mi Band 1 a Mi Band 1S. Sluchátka sú dokonca odolne voči dažďu.

Sluchátka Xiaomi Bluetooth Headset Younth Edition disponujú výdržou na úrovni až 11 hodín. V balení nechýba 5 druhov veľkostí štuplíkov.

Cena v zahraničnom e-shope sa pohybuje v cene na úrovni: 22.27€.

Vďaka kupónu: BGXMYY

cena klesne na hodnotu: 11.58€, poštovné je zadarmo. Tento model Xiaomi slúchadiel je v predaji jedným z najpopulárnejších, nechýba vyše 309 strán od kupujúcich. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi bezdrôtové slúchadlá

Návod: Ako použiť zľavové kupóny v e-shope Banggood