Ohromné výpredaje: Vodotesné Lenovo s výdržou 8 mesiacov v nových farbách za 9.01€ z pôvodných 20.74€

Hodinky Lenovo Watch 9 získavajú prémiové zafírové sklíčko. Sú kompatibilné so systémom Android alebo iOS, so smartfónom sa spárujú prostredníctvom bluetooth technológie. Ich výdrž na jedno nabitie je na úrovni až 8 mesiacov. Hodinky dokážu monitorovať kroky, spálené kalórie, meranie spánku. Sú vodotesné do hĺbky 50 metov, je ich možné používať aj pri plávaní. V aplikácií v smartfóne je možné nastaviť aj budík, kedy hodinky začnú vibrovať, dokonca podporujú notifikácie pre SMS alebo pre telefonát.

Cena hodiniek sa pohybuje na úrovni 20.74€ v nových farebných prevedeniach okrem čierneho a bieleho prevedenia.

Vďaka kupónu: BGwatch9

cena klesne na hodnotu: 9.01€. Poštové je v cene 1.53€.  Kupón platí len pre 10 objednávok. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje z facebook aplikácie, pre presmerovanie použite prehliadač v smartfóne/ v tablete, alebo v pc/ v notebooku.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s hodinkami Lenovo Watch 9

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Aplikáciu k hodinkám sme si nainštalovali na Xiaomi smarfón, je to aplikácia Lenovo Watch, ktorá je v angličtine. Aplikácia je dostupná aj pre iOS, samozrejme v angličtine: https://itunes.apple.com/us/app/id1352195888

Na balení hodiniek sa nachádza QR kód, po ktorom zoskenovaní prejdete na webovú stránku, odkiaľ stiahnete aplikáciu k hodinkám.