fbpx

Októbrové výpredaje, 2x sklo: Najlacnejšia verzia RedmiBooku za 457.63€ z pôvodných 512.55€

Spoločnosť Redmi pred pár týždňami predstavila prvý vlastný notebook.

RedmiBook prichádza s pieskovaným kovovým eloxovaným telom, obrazovka je vybavená antireflexným matným povlakom, ktorý zaručuje výbornú viditeľnosť počas dňa. Displej nového notebooku je 14 palcový s rozlíšením Full HD. Jeho procesorom je Intel Core i5-8265U, i7-8565U, či Intel Core i3-8145U.  Kapacita RAM  je na úrovni 8GB, grafická karta je NVIDIA® GeForce® MX250, v prípade verzie s procesorom i3 je grafická karta Intel Graphic 620.

Úložisko získava typu SSD na úrovni 256GB alebo 512GB. U verzie s procesorom Intel Core i3-8145U je SSD úložisko s kapacitou 256GB. Na rozdiel od Macbookov sa nový notebook môže pochváliť množstvom portov ako HDMI port, 2x USB 3.0 porty, audio jack a jeden USB 2.0 port. Nechýba odomknutie notebooku aj prostredníctvom funkcie Smart Unlock 2.0, vďaka ktorej notebook odomknete prostredníctvom spárovania s náramkom Xiaomi Band.

Cena verzie s 8GB RAM, 256GB SSD úložiskom, s procesorom Intel Core i3-8145U sa pohybuje na úrovni 512.55€.

Vďaka kupónu: BGXM3X

cena klesne na hodnotu: 457.63€.

Poštovné typu EU Priority Line je zadarmo, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.  Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje z facebook aplikácie, pre presmerovanie použite prehliadač v smartfóne/ v tablete, alebo v pc/ v notebooku.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom RedmiBook

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť