fbpx

Októbrové výpredaje: CHUWI LapBook Plus so 4K, 256GB SSD len 347.80€ z pôvodných 402.72€

Zahraničný e-shop ponúka v zníženej cene vďaka kupónu nový ultrabook spoločnosti Chuwi. Spoločnosť Chuwi sa zameriava na predaj cenovo dostupných tabletov a notebookov.

Nový ultrabook Chuwi LapBook Plus získava 15.6 palcový displej s rozlíšením 4K. Získava procesor Intel Atom X7-E3950 taktovaný na frekvenciu 1,6 GHZ, s Turbo Boost do frekvencie 2.0 GHz, grafický adaptér získava Intel® HD Graphics 505. Nechýba RAM s kapacitou 8GB, interné úložisko typu SSD s kapacitou 256 GB. Nechýba operačný systém Windows 10.

Cena v predaji sa pohybuje na úrovni: 402.72€.

Vďaka kupónu: BGHU419

cena klesne na hodnotu: 347.80€. Poštovné typu EU Priority Line je zadarmo, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.  Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje z facebook aplikácie, pre presmerovanie použite prehliadač v smartfóne/ v tablete, alebo v pc/ v notebooku.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Chuwi Lapbook Plus

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť