Októbrové výpredaje: Profesionálne Xiaomi Airdots Pro za 41.49€ z pôvodných 72.79€

Slúchadlá Mi Airdots Pro prichádzajú v elegantnom bielom prevedení, ku ktorým nechýba nabíjacie púzdro. Výdrž slúchadiel je na úrovni 4 hodín, zatiaľ čo nabíjacie púzdro im dodá ďalších 10 hodín výdrže.

Ich cena sa pohybuje na úrovni 72.79€.

Vďaka kupónu: BGBinKupon302

cena klesne na hodnotu: 41.49€. K produktu zadarmo získate púzdro  Poštovné typu EU Priority Line je v cene 5.42€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.  Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje z facebook aplikácie, pre presmerovanie použite prehliadač v smartfóne/ v tablete, alebo v pc/ v notebooku.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Airdots Pro

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť