fbpx

Októbrové výpredaje: Xiaomi mop s nádržkou na vodu za 15.55€ z pôvodných 23.79€

Spoločnosť Xiaomi nedávno predstavila nový mop. 

Nový mop je zaujímavo riešený. Mop má nádržku na vodu, kedy je voda vďaka rozprašovaču nanesená na podlahu. Mop je veľmi ľahký a váži len 0.75kg. Tyč mopu je vyrobená z ocele a má dĺžku 1.2 metra, vďaka ktorej je flexibilná s možnosťou prístupu pod pohovku, alebo posteľ. Utierka mopu je vyrobená z uhlíkových vlákien, ktoré sa vyrábajú tkaním. Nádržka na vodu má objem 0.35 L, vďaka ktorej je možné umyť plochu o rozlohe 100 m2. Celý mechanizmus je čisto mechanický, bez žiadnej elektrickej funkcie.

Cena mopu sa v predaji pohybuje v cene na úrovni 23.79€.

Vďaka kupónu: BGDRM16

cena klesne na hodnotu: 15.55€, poštovné je zadarmo. Na stránke produktu sa nezabudnite prekliknúť na 1x mop + 1x handrička.

Tento kupón platí aj pre 8x kusov handričiek pre tento mop, ktorých cena sa pohybuje na úrovni 21.04€.

Vďaka kupónu: BGDRM16

cena klesne na hodnotu: 15.55€, poštovné je v cene 1.08€.  Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje z facebook aplikácie, pre presmerovanie použite prehliadač v smartfóne/ v tablete, alebo v pc/ v notebooku.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi mop

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť