Teraz až príliš lacné, kupón: Vodotesné Xiaomi Mijia Quartz s výdržou 6 mesiacov za 36.20€

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory


Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Elegantné tradičné Xiaomi Mijia hodinky so smart funkciami.

Spoločnosť Xiaomi pred pár týždňami pod značkou Mijia predstavila najkrajšie elegantné hodinky. Nové hodinky Mijia Quartz majú priemer 40 mm, taktiež obsahujú technológiu bluetooth, vďaka ktorej je ich možné spárovať s aplikáciou v smartfóne. Vďaka tomuto prepojeniu nechýba hodinkám vibrácia – podpora notifikácií, meranie krokov, budík, notifikácia hovoru alebo sms. Menší ciferník dokonca zobrazuje počet krokov za deň. Nové hodinky sú vodotesné s certifikáciou 3ATM – do hĺbky 30 metrov.

Remienok hodiniek je ľahko vymeniteľný. Hodinky sú dostupné v troch farebných prevedeniach. Hodinky obsahujú klasickú malú baterku s kapacitou 320 mAh, ktorá zaručuje výdrž 6 mesiacov.

Cena hodiniek v predaji sa pohybuje v cene 39.37€.

Vďaka kupónu: D3AA6E137661D000

cena klesne na hodnotu: 36.20€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia hodinky

Odporúčame vybrať poštovné typu Registred Air Mail, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, tieto poplatky Vám budú preplatené. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať našu podporu a zaslať nám doklad o zaplatení colných poplatkov, číslo objednávky, e-mailovú adresu, pod ktorou ste registroavný v e-shope. Preplatenie platí pre objednávky, ktoré sú vytvorené presmerovaním z našej webovej stránky do zahraničného e-shopu.

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Gearbeste? Takto ho nájdeš

 

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše