fbpx

U oficiálneho predajcu skladom: Xiaomi Amazfit GTS v nádhernej čiernej za 130.69€

Spoločnosť Huami, ktorá vyrába populárne náramky Xiaomi Band oficiálne v auguste predstavila nové hodinky Amazfit GTS.

Dizajn Amazfit GTS hodiniek je veľmi podobný Apple Watch hodinkám. Telo nových hodiniek je vyrobené z rovnakých materiálov, ktoré poznáme z Amazfit GTR hodiniek. Hovoríme o veľmi silnej a pritom ľahkej hlinikovej zliatine. Ich váha predstavuje úroveň len 24.8 gramov, hrúbka je na úrovni len 9.4 mm. Displej hodiniek je 1.65 palcový vyrábaný technológiou AMOLED.

Vďaka novému štvorcovému použitiu obrazovky spoločnosť Huami tvrdí, že užívateľské rozhranie je ešte viac optimalizované, do rozhrania systému boli pridané 2 nové moduly, ktoré umožnia ešte viac informácii zobrazovať na displeji, v porovaní s kruhovými inými Amazfit hodinkami. Tieto zobrazenia informácii je možné nastavovať. Hodinky obsahujú nový PPG senzor pre biologické sledovanie so systémom „biodát“ umelej inteligencie, ktorá umožňuje identifikovať prípady arytmie. Nechýba 12 športových režimov, vodotesnosť do 5 ATM. Taktiež obsahujú NFC modul, pre platby v Číne. Výdrž je na úrovni 14 dní pri bežnom používaní.

Hodinky sme taktiež objednali od tohto predajcu pred pár dňami, už boli úspešne odoslané.

Cena v predaji u oficiálneho predajcu AMAZFIT sa pohybuje na úrovni 128.98€, v počte posledných 165 kusov čierneho prevedenia. Uvedená verzia hodiniek je vo verzii GLOBAL VERSION, určená pre EU trhy, s angličtinou.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Amazfit GTS

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť