V EU sklade o 76€ lacnejší ako na SVK, 2x sklo: Xiaomi Mi8 128GB GLOBAL za 265.42€, na SVK 342€

Smartfón Xiaomi Mi8 prichádza so 6.21 palcovým AMOLED displejom s rozlíšením Full HD+, v pomere 18.7 : 9. Smartfón obsahuje vlajkový procesor Snapdragon 845, v AnTutu nový smartfón dosahuje skóre až 301 472 bodov. Smartfón získava 64GB, 128GB alebo 256GB interné úložiskoRAM je na úrovni 6GB.

Predný fotoaparát smartfón získava 20 megapixelový, hlavný fotoaparát smartfón získava duálny 12 megapixelový. V teste DxOmark fotoaparát dosiahol 105 bodov, čo je viac ako smartfón iPhone X, alebo model Xiaomi Mix 2S. Tak ako sa predpokladalo Xiaomi Mi8 získava nový duálny GPS čip, ktorý je presnejší. Kapacita batérie nového modelu dosahuje úroveň 3400 mAh. Nechýba podpora nového typu rýchlonabíjania Quick Charge 4+. Snímač otlačkov prstov sa nachádza na zadnej strane, smartfón je možné odomknúť aj na základe rozpoznávania tváre majiteľa.

Cena verzie so 6GB RAM a 128GB interným úložiskom bola znížená na hodnotu 265.42€. Smartfón sa nachádza v španielskom sklade, cena poštovného je v cene 3.79€, keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Uvedená verzia je totožná, ktorá sa predáva na Slovensku.

K smartfónu získate od nás aj sklo (2 kusy) zadarmo (objednávku realizujte cez pc, alebo notebook): Ochranné sklo zadarmo k smartfónom pri objednávkach cez Xiaomiphone.sk

Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje z facebook aplikácie, pre presmerovanie použite prehliadač v smartfóne/ v tablete, alebo v pc/ v notebooku.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Mi8 128GB GLOBAL

Cena na Slovensku sa pohybuje na úrovni od 342€.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť