Výpredaje TomTopu, 2x sklo: Redmi 8A 32GB GLOBAL s poriadnou 5000 mAh batériou za 109.31€

Smartfón Redmi 8A získava 6.22 palcový displej s rozlíšením HD+, ktoré chráni odolné sklo Gorilla Glass 5. generácie, displej získava pomer na úrovni 19:9. Procesorom smartfónu je Snapdragon 439, nechýba RAM s kapacitou 2GB, interné úložisko s kapacitou 32GB, ktoré je možné rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet. Hlavný fotoaparát smartfón získava 12 megapixelový, predný fotoaparát 8 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň až 5000 mAh, na nabíjanie slúži dokonca port typu USB C. Smartfón obsahuje 3.5 mm audio jack, dokonca obsahuje aj rádio, ktoré funguje bez potreby pripájania slúchadiel. Nechýba funkcia odomknutia smartfónu na základe rozpoznávania tváre majiteľa.

K smartfónu získate od nás aj sklo na displej (2 kusy) zadarmo, viac info: Ochranné sklo zadarmo (2 ks) k smartfónom pri objednávkach cez Xiaomiphone.sk

Smartfón sa nachádza v predaji vo verzii GLOBAL, určenej pre EU trhy, s 2GB RAM, 32GB interným úložiskom v cene 109.31€, poštovné typu Duty Free je zadarmo, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Redmi 8A 32GB GLOBAL

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť