fbpx

11/11: Xiaomi kocka prepojiteľná so smartfónom, ovláda aj iné zariadenia za 13.17€ z pôvodných 16.25€

Spoločnosť Xiaomi v minulom roku predstavila GiiKER Super Cube i3, ktorá je vhodná pre všetky vekové kategórie. Kocka obsahuje 300 kusov 6-osového snímača a algoritmu pre automatické rozpoznávanie stavu kocky, vďaka čomu je ju možné spárovať s aplikáciou v smartfóne, kde je možné vidieť aktuálny stav kocky. Krok po kroku sa zobrazujú aj ťahy, ktoré musíte spraviť k finálnemu poskladaniu kocky. Produkt pre spoločnosť Xiaomi vyrába spoločnosť Foshan Jike Innovation Technology Co. V aplikácií v smartfóne je možné sledovať aj tutoriály ku kocke. So smartfónom sa páruje prostredníctvom technológie Bluetooth. Kocka sa nabíja prostredníctvom bežného USB portu v nabíjačke. Pri 1h dennom hraní kocka vydrží na jedno nabitie až rok. Tentokrát sa nová kocka predáva priamo pod značkou Xiaomi. Vďaka kocke je možné ovládať aj ostatné produkty domácnosti, vďaka spárovaniu s Mi Home aplikáciou.

Jej cena sa pohybuje na úrovni 16.25€.

Vďaka kupónu: BGMiMCube2

cena klesne na hodnotu: 13.17€, poštovné je zadarmo. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje z facebook aplikácie, pre presmerovanie použite prehliadač v smartfóne/ v tablete, alebo v pc/ v notebooku.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi kocka

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť