Dôležité: V e-shopoch menu si zmeňte na Euro €, neplaťte dolármi $

Ľudia nám píšu, že cena v e-shopoch je vyššia ako uvádzame v článku – prednastavené v e-shopoch je mena dolár USD, nie EURO. Vždy si v prvom rade zmente menu na EURO. Vtedy sa zobrazia ceny, ktoré uvádzame. Samozrejme nezabudnite uplatniť zľavový kupón, ktorý uvádzame v článkoch, ak k produktu je.

Zmena meny je dôležitá aj pri platbe na Paypali – kde sa zobrazuje výsledná cena za produkt vyššia, akú uvádzame.

Pri platbe bankovou kartou to nehrá rolu – vtedy výsledná cena za produkt je správna, ktorú uvádzame, dôležité to je pri objednávkach, ktoré chcete platiť Paypalom. Ak by ste kupovali produkt v dolároch a šli ho platiť Paypalom, Paypal si menu premení 1:1, kedy je cena vyššia. Ak kupujete produkt v eurách, cena sedí presne, ktorú uvádzame. Preto vždy kupujte v EURách. Samozrejme pred potvrdením platby vidíte na Paypali presnú sumu, ktorú idete platiť.

V každom e-shope si menu zmeníte v pravom hornom rohu.

V prípade smartfónu, menu prepnete na Gearbeste úplne na spodku stránky. V prípade Aliexpressu cez smartfón sa mena prepnúť nedá na stránke produktu, nevadí, na Aliexpresse sa platí len kartou, vtedy výsledná cena za produkt je správna. V prípade Banggoodu cez samrtfón sa tiež nedá mena prepnúť na euro. Použite prosím pc.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť