fbpx

Novembrové výpredaje, aj darčeky: OnePlus 7T Pro 256GB s 2K displejom za 599.88€ z pôvodných 622.20€

Smartfón OnePlus 7T Pro získava 6.67 palcový zahnutý 2K+ displej s rozlíšením 3 120 x 1440 pixelov, s obnovovacou frekvenciou na úrovni 90 Hz. Procesorom smartfónu je Snapdragon 855+, nechýba RAM s kapacitou 8GB, interné úložisko s kapacitou 256GB. Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje trojitý 48, 8, 16 megapixelový, predný fotoparát 16 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 4 500 mAh, kedy ju do kapacity 68% nabijete len za 30. minút. Uvedenému modelu nechýba plná podpora všetkých sietí aj LTE, všetky jazyky.

Poštovné typu EU Priority Line je zadarmo. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.Odporúčame zľavové kupóny uplatniť čo najskôr, keďže kupóny sú zdielané aj s inými partnermi e-shopov a sú obmedzené počtom uplatnení.

K smartfónu získate od nás aj sklo na displej (2 kusy) zadarmo, viac info: Ochranné sklo zadarmo (2 ks) k smartfónom pri objednávkach cez Xiaomiphone.sk

K smartfónu máme aj ďalší darček, USB svetielko teraz zadarmo: USB svetielko zadarmo k všetkým smartfónom (1.11. – 20.11. 2019)

Jeho cena sa pohybuje na úrovni 622.20€.

Vďaka kupónu: GBBGOP7TP

cena klesne na hodnotu: 599.88€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom OnePlus 7T Pro 256GB

Toto sú výhody Gearbestu v porovnaní s inými e-shopmi

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Gearbeste? Takto ho nájdeš

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

8 dôvodov prečo sa oplatí nakupovať na Gearbeste: Servisné stredisko v EU

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť