Ohromný november, 2x sklo zadarmo: CUBOT P30 s plným LTE, 4000 mAh, 4 GB RAM, 64GB úložiskom za 98.20€

Značka Cubot prichádza na trh s novým modelom smartfónu.

Smartfón Cubot P30 získava 6.3 palcový displej s rozlíšením Full HD+. Procesorom smartfónu je Helio P23, nechýba RAM s kapacitou 4GB, interné úložisko s kapacitou 64GB. Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje 12 + 20 + 8 megapixelový, predný fotoaparát 13 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 4000 mAh. Smartfónu nechýba plná podpora LTE sietí, slovenčina.

Jeho cena sa pohybuje na úrovni 98.20€ v modrom prevedení, čierne prevedenie je v cene 112.50€. Odporúčame vybrať poštovné typu EU Priority Line, ktoré je zadarmo, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu.   Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.

K smartfónu získate od nás aj sklo na displej (2 kusy) zadarmo, viac info: Ochranné sklo zadarmo (2 ks) k smartfónom pri objednávkach cez Xiaomiphone.sk

K smartfónu máme aj ďalší darček, USB svetielko teraz zadarmo: USB svetielko zadarmo k všetkým smartfónom (1.11. – 07.11. 2019)

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Cubot P30

8 dôvodov prečo sa oplatí nakupovať na Gearbeste: Servisné stredisko v EU

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť