Výpredajový december, aj 1x sklo na displej: Xiaomi Amazfit GTS za 118.46€ z pôvodných 123.01€

Spoločnosť Huami, ktorá vyrába populárne náramky Xiaomi Band oficiálne v auguste predstavila nové hodinky Amazfit GTS.

Dizajn Amazfit GTS hodiniek je veľmi podobný Apple Watch hodinkám. Telo nových hodiniek je vyrobené z rovnakých materiálov, ktoré poznáme z Amazfit GTR hodiniek. Hovoríme o veľmi silnej a pritom ľahkej hlinikovej zliatine. Ich váha predstavuje úroveň len 24.8 gramov, hrúbka je na úrovni len 9.4 mm. Displej hodiniek je 1.65 palcový vyrábaný technológiou AMOLED.

Vďaka novému štvorcovému použitiu obrazovky spoločnosť Huami tvrdí, že užívateľské rozhranie je ešte viac optimalizované, do rozhrania systému boli pridané 2 nové moduly, ktoré umožnia ešte viac informácii zobrazovať na displeji, v porovaní s kruhovými inými Amazfit hodinkami. Tieto zobrazenia informácii je možné nastavovať. Hodinky obsahujú nový PPG senzor pre biologické sledovanie so systémom „biodát“ umelej inteligencie, ktorá umožňuje identifikovať prípady arytmie. Nechýba 12 športových režimov, vodotesnosť do 5 ATM. Taktiež obsahujú NFC modul, pre platby v Číne. Výdrž je na úrovni 14 dní pri bežnom používaní.

Ich cena sa pohybuje na úrovni 127.57€.

Vďaka kupónu: F61Y18DNLO

cena klesne na hodnotu: 118.46€.

Poštovné EU Priority Line je zadarmo, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.  Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.

Aktuálne k hodinkám získate 1x sklo na displej zadarmo:  1x sklo zadarmo na displej k Amazfit GTS (od 11. do 31. decembra 2019)

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s hodinkami Amazfit GTS

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Gearbeste? Takto ho nájdeš

Toto sú výhody Gearbestu v porovnaní s inými e-shopmi

8 dôvodov prečo sa oplatí nakupovať na Gearbeste: Servisné stredisko v EU

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

129

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť