2020 Ali výpredaje začali: Xiaomi Mijia pohybové svetlo s výdržou 15 mesiacov za 8.08€

Po 2 rokoch od predstavenia prvého modelu spoločnosť Xiaomi prichádza na trh s ďalšou generáciou nočného pohybového svetla.

Svetelný senzor sa predáva pod podznačkou Mijia. Tento model je určený hlavne pre používanie v noci, kedy sa zobudíte a chcete ísť napríklad do kúpelne. Senzor využíva fotosenzitívnu technológiu s duálnymi indukčnými infračervenými lúčmi, vďaka ktorej sa lampa zapne pri detekcii pohybu. 

Osvetlenie je žltej farby a zostáva zapnuté 15 sekúnd, následne sa svetlo zhasne – ak nie je detekovaný žiadny pohyb. Senzor je napájaný 3x AA batériami. Zvýšila sa výdrž na úrovni až 15 mesiacov pri slabom režime svietenia, pri silnejšom režime je to výdrž na úrovni 8 mesiacov. Rovnako aj tento model sa umiestňuje na povrch obojstrannou páskou ktorá je na zadnej strane, snímač je možné zo stojančeka odpojiť vďaka magentickému mechanizmu.

Cena svetla v predaji v rámci výpredaja bola znížená na hodnotu 8.08€ Poštovné je zadarmo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi nočný pohybový senzor

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť