Amazfit Bip S oficiálne: lepší displej, BT 5.0, naďalej ohromná výdrž 40 dní

Spoločnosť Huami dnes na veľtrhu CES predstavila aj nové hodinky Amazfit Bip S.

Hodinky Amazfit Bip S prichádzajú s 1.28 palcovým displejom s rozlíšením 176 x 176 pixelov, ktorých dizajn je krásny, čistý, jednoduchý. Vážia iba 19 gramov, s remienkom 31 gramov. Displej chráni Gorilla Glass sklo 3. generácie, s pekným 2.5 stupňovým zahnutím. Hodinky obsahujú aj GPS modul.

Podporujú športové módy ako: beh, chôdza, jazda na bicykli. Tiež je tu voľba kontinuálneho monitorovania tepu v určitých časových intervaloch počas celého dňa. Nové hodinky tiež majú certifikáciu 5ATM, vďaka ktorej sú vodotesné do hĺbky 50 metrov, u predchodcu to bola technológia IP68. Displej obsahuje reflexnú vrstvu, vďaka ktorej je dokonale viditeľný na priamom slnečnom svetle. Displej je vyrábaný najnovšou technológiou, ktorú poznáme z hodiniek Amazfit Stratos 3. Spoločnosť Huami si na nových hodinkách dala skutočne záležať, obsahujú batériu s kapacitou 190mAh vďaka ktorej vydržia až 40 dní na jedno nabitie. Po novom nechýba aj najnovšia technológia bluetooth 5.0. Nechýbajú bežné funkcie ako notifikácie, meranie spánku.

Zdroj: 1

Akonáhle hodinky budú v predaji, obdržíš zľavový kupón, pridaj sa do odberu nižšie.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť