S kupónom ušetríš, aj 2x sklo zadarmo: OnePlus 7T 128GB, s 90Hz frekvenciou za 434.98€

OnePlus 7T získava 6.55 palcový AMOLED displej s rozlíśením 2400 x 1080 pixelov, s obnovovacou frekvenciou 90Hz. Procesorom smartfónu je Snapdragon 855+, nechýba RAM s kapacitou 8GB, interné úložisko s kapacitou 128GB, alebo 256GB. Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje trojitý 48, 12, 16 megapixelový, predný fotoaparát 16 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 3 800 mAh. Uvedenému modelu nechýba podpora všetkých sietí aj LTE, všetky jazyky so slovenčinou.

Jeho cena v predaji sa pohybuje na úrovni 436.80€.

Vďaka kupónu: GBOP7T8128B

cena klesne na hodnotu: 434.98€.

Poštovné typu EU Priority Line je zadarmo. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.Odporúčame zľavové kupóny uplatniť čo najskôr, keďže kupóny sú zdielané aj s inými partnermi e-shopov a sú obmedzené počtom uplatnení.

K smartfónu získate od nás aj sklo na displej (2 kusy) zadarmo, viac info: Ochranné sklo zadarmo (2 ks) k smartfónom pri objednávkach cez Xiaomiphone.sk

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom OnePlus 7T 128GB

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Gearbeste? Takto ho nájdeš

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

8 dôvodov prečo sa oplatí nakupovať na Gearbeste: Servisné stredisko v EU

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť