S kupónom ušetríš: Honor Band 5 len 23.66€ z pôvodných 27.30€

Spoločnosť Huawei pod značkou Honor nedávno predstavila nový náramok.

Náramok Honor Band 5 získava 0.95 palcový AMOLED displej s rozlíšením 240 x 120 pixelov. Náramku nechýba snímač tepu s neustálym monitorovaním tepu počas 24. hodín. Náramku nechýba novšia technológia Bluetooth vo verzii 5.0, ktorá zaručuje väčší, silnejší dosah prepojenia so smartfónom, synchronizácia so smartfónom je výrazne rýchlejšia ako u predchádzajúceho modelu náramku. Náramku nechýba certifikácia 5ATM, vďaka ktorej je vodotesný do hĺbky 50 metrov. Jeho výdrž je na úrovni 14 dní bez automaticky nastaveného monitorovania tepu, s automaticky nastavením monitorovania tepu je výdrž na úrovni približne 6 dní.

Jeho cena sa pohybuje na úrovni 27.30€.

Vďaka kupónu: QJQHHBBS50

cena klesne na hodnotu: 23.66€. Poštovné typu EU Priority Line je v cene 2.29€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Honor Band 5

Toto sú výhody Gearbestu v porovnaní s inými e-shopmi

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Gearbeste? Takto ho nájdeš

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť