S kupónom ušetríš: Nabíjacie Xiaomi Sunny Smart nočné svetlo za 12.65€ z pôvodných 18.25€

Nový model svetla je určený hlavne pre používanie v noci, kedy sa zobudíte a chcete ísť napríklad do kúpelne. Senzor využíva fotosenzitívnu technológiu s duálnymi indukčnými infračervenými lúčmi, vďaka ktorej sa svetlo zapne pri detekcii pohybu. 

Senzor sníma vzdialenosť približne 3m. Osvetlenie zostáva zapnuté 20 sekúnd, následne sa svetlo zhasne – ak nie je detekovaný žiadny pohyb. Svetelný senzor je dobíjateľný. Výdrž je na úrovni až 6 mesiacov pri približnom 10 dennom nočnom zapnutí.

Nové svetlo prichádza v dvoch farebných prevedeniach, skladá sa z držiaku na stenu, ktorá tyčkou je magnetickým mechanizmom pripnutá k svetlu. Tento mechanizmus je možné jednoducho odpojiť, kedy v spoji svetla sa nachádza tlačidlo pre zapnutie svetla – alebo automatické svietenie, taktiež sa tu nachádza aj Micro USB port pre nabíjanie.

Cena v predaji sa pohybuje na úrovni: 18.25€.

Vďaka kupónu: BGNS139

cena klesne na hodnotu: 12.65€. Poštovné je zadarmo.  Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Sunny nočné svetlo

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť