S kupónom ušetríš: Xiaomi „Boss stolička pre mačky“ za 63.07€ z pôvodných 90.54€

Spoločnosť Xiaomi pred pár týždňami predstavila nový produkt.

Novým produktom, ktorý sa objavil na čínskej platforme Xiaomi Youpin bola stolička pre mačky, ktorá slúži ako posteľ, výrobu zabezpečuje čínska spoločnosť Hangzhou Wuwei Pet Products Co., Ltd. Nová stolička je vyrobená z ABS plastu, vo vnútornej strane sa nachádza podšívka, ktorú je možné ľahko zvliecť pre vypranie. Rozmery stoličky sú na úrovni 40.8 x 38.6 x 37.1 cm. Dostupná je v bielom prevedení a je ju možné otáčať o 360 stupňov.

Jej cena sa v predaji pohybuje na úrovni 90.54€.

Vďaka kupónu: BGPDCSD

cena klesne na hodnotu: 63.07€. Poštovné typu EU Priority Line je zadarmo, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Boss stolička pre mačky

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť