S kupónom ušetríš: Xiaomi Haylou LS01 určené pre EU trhy, s výdržou 14 dní len 22.61€ z pôvodných 33.21€

Spoločnosť Xiaomi pod svojou platformou Xiaomi Youpin v októbri predstavila nové hodinky v spolupráci s výrobcom Haylou.

Nové hodinky Haylou LS01 získavajú farebný 1.3 palcový LCD displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Váha hodiniek je na úrovni len 24 gramov. Vďaka batérii s kapacitou 210 mAh vydržia až 14 dní používania, nechýba im aj snímač tepu. Vďaka certifikácii IP68 sú vodotesné do hĺbky 1.5 metra po dobu 30. minút. Rovnako ako u množstva iných hodiniek nechýba monitorovanie spánku, krokomer, notifikácie, možný je výber 9 druhov športovania.

Hodinky už do svojej ponuky zaradil známy predajca konečne v GLOBAL / International verzii pre EU trhy v cene 33.21€.

Vďaka kupónu: BGHU589

cena klesne na hodnotu: 22.61€. Poštovné je v cene 1.54€, nezabudnite zaškrknúť kolonku  Tariff Insurance v cene 0.16€, ktorá balík ošetrí voči colným poplatkom. Prípadne druhá možnosť je výber poštovného EU Priority Line v cene 5.51€, kedy s určitosťou ďalšie poplatky platiť nebudete. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.  Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Haylou hodinky

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť