S kupónom ušetríš: Xiaomi obojsmerný lokalizátor, až rok výdrže za 12.12€ z pôvodných 16.62€

 

Spoločnosť Xiaomi nedávno prišla na trh s ďalším novým produktom.

Novým produktom bol Xiaomi Booty Smart Anti-lost device, lokalizátor, ktorý sa spáruje vďaka technológii bluetooth s aplikáciou v smartfóne. Lokalizátoru nechýba dosah až 15 metrov, je veľmi malých rozmerov na úrovni 42 x 42 x 8 mm a váži iba 10 gramov. Je ľahký, štýlový, na dotyk príjemný. Je vybavený špeciálne navrhnutou kožennou šnúrkou pre zavesenie. Nechýba obojstranná funkcia, kedy nielen prostredníctvom smartfónu je možné lokalizátor vyhľadať, ale aj stlačením tlačidla na lokalizátore je možné vyhľadať smartfón. Po prekročení rozsahu pripojenia (15 m) a odpojení spárovaného zariadenia smartfón aj lokalizátor vydá alarm, ktorý upozorní používateľa. Batériu využíva typu CR1225, vďaka ktorej vydrží až rok používania.

Produkt sa nachádza v predaji v cene 16.62€.

Vďaka kupónu: BGCDL1

cena klesne na hodnotu: 12.12€, poštovné je zadarmo. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom lokalizátor

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť