V EU lacnejšie ako v CN, až 2190 hodnotení: Najpopulárnejšie Blitzwolf hodinky len 17.17€ z pôvodných 22.60€

Populárny e-shop ponúka v zníženej cene vďaka zľavovému kupónu v celku slušné hodinky značky Blitzwolf. Značka BlitzWolf je už dlhší čas na trhu, predovšetkým sa zameriava na predaj pc príslušenstva, káblikov alebo nabíjačiek. 

Hodinky Blitzwolf obsahuju 1.3 palcový IPS farebný displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Kapacita batérie dosahuje úroveň 180 mAh, vďaka ktorej vydržia 10 dní bežného používania, pri standby režime je to 15 dní. Nechýba im certifikácia IP68 vďaka ktorej sú vodotesné do hĺbky 1m po dobu 30. min. Samozrejmosťou sú notifikácie, merač spánku, merač tepu, monitorovanie športových aktivít. Kompatibilné sú so systémom Android, alebo iOS. Tieto hodinky patria medzi najpopulárnejśie, nechýba množstvo hodnotení od zákazníkov, 2 190 hodnotení.

Ich cena v anglickom sklade s označením UK sa pohybuje na úrovni 22.60€.

Vďaka kupónu: BGBWHL1F

cena klesne na hodnotu: 17.17€, poštovné z anglického skladu je v cene 0.14€. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Blitzwolf hodinky

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť