Kupón v CZ sklade: Nová kefka Oclean Z1 s výdržou 30 dní za 30.94€

Na trh prichádza nová verzia Oclean zubnej kefky.

Novým produktom je zubná kefka Oclean Z1, ktorej výrobu zabezpečuje rovnako ako u ostatných Oclean kefiek spoločnosť Huami. Spoločnosť Huami zabezpečuje výrobu aj náramkov Xiaomi, či produktov série Amazfit.  Zubná kefka Oclean Z1 vibruje až 40 000 úderov za minútu,  samozrejmosťou je spárovanie s aplikáciou v smartfóne. Kapacita batérie dosahuje kapacitu 800 mAh, vďaka ktorej vydrží až 30 dní používania. Kefka sa nabíja prostredníctvom bezdrôtového nabíjania prostredníctvom stojanu. Gyroskop zubnej kefky dokáže monitorovať 8 oblastí v ústnej dutine, kedy vďaka aplikácii kefka pripomenie, ktoré oblasti ešte treba čistiť.

Jej cena sa pohybuje na úrovni 33.67€ v českom sklade s označením FAST-23. Na stránke e-shopu sa nezabudnite na tento sklad prekliknúť.

Vďaka kupónu: GB-HBZSCZOCZ

cena klesne na hodnotu: 30.94€. Poštové dHLkom je v cene 3.48€, s dobou doručenia do 5 dní. Keďže sa produkt nachádza v CZ sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Oclean Z1 kefka

Toto sú výhody Gearbestu v porovnaní s inými e-shopmi

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Gearbeste? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť