Len Gearbest: Zadarmo Xiaomi Piston slúchadlá k Xiaomi Mi9 / Mi Note 10 / Mi 9 T a PRO / Mi 9 Lite, Redmi Note 8 Pro (od 11. do 29. februára)

Ako už vieme v balení k Xiaomi smartfónom sa slúchadlá nenachádzajú. V spolupráci so zahraničnými e-shopmi spúšťame menší darček k modelom: Xiaomi Mi9, Xiaomi Mi 9 T Pro, Xiaomi Mi 9 Lite, Redmi Note 8 Pro, ktoré uvádzame na našej webovej stránke.

Podmienky:

  • Xiaomi Piston slúchadlá zadarmo platia pre objednávky modelov Xiaomi Mi9, Mi Note 10, Xiaomi Mi 9 T a Pro, Xiaomi Mi 9 Lite, Redmi Note 8 Pro v termíne od  11.02. 2019 – do termínu 29.02.2020. 
  • Ponuka platí len pre objednávky smartfónov na Gearbeste.
  • Ponuku Xiaomi Piston slúchadiel zadarmo, je možné kombinovať s ponukou 2 ks skiel k smartfónu zadarmo, USB svetielka zadarmo, čiže zašleme aj slúchadlá, aj 2x sklo na displej, aj USB svetielko.
  • Xiaomi Piston slúchadlá zadarmo platia len v uvedenom termíne, rovnako v uvedenom termíne zašlite požiadavku na Xiaomi Piston slúchadlá zadarmo. 
  • Ponuka platí pre objednávky vytvorené presmerovaním z webovej stránky xiaomiphone.sk do e-shopov, prostredníctvom našich odkazov v článkoch.
  • Nezabúdajte na to, aby ste presmerovaním na produkt prešli z našej webovej stránky prostredníctvom tlačítka v článku, nie z iných webových stránok. Vašu objednávku musíme evidovať, že skutočne vznikla presmerovaním z tejto webovej stránky xiaomiphone.sk , vtedy máte nárok na darčeky k objednávke smartfónu.
  • Nákup realizujte prostredníctvom prehliadača v smartfóne, prehliadača počítača alebo prehliadača notebooku.
  • e-mailom zvlášť nám požiadavku nemusíš zasielať, automaticky slúchadlá objednáme, keď nám zašleš požiadavku o 2x sklíčka k smartfónu zadarmo, ktoré máme v tomto mesiaci: https://www.xiaomiphone.sk/2019/11/ochranne-sklo-zadarmo-k-smartfonom-pri-objednavkach-cez-xiaomiphone-sk

Ochranné sklo zadarmo (2 ks) k smartfónom pri objednávkach cez Xiaomiphone.sk (aj v novembri)

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu Gearbest s ponukou najpredávanejších smartfónov (e-shop je už aj v slovenčine)

V prípade nejasností nás kontaktujte v online podpore.

Nezabudnite sa pridať aj do nášho newslettera, kedy zasielame zľavové kupóny aj e-mailom.

Prihlásením do našej e-mailovej databázy získate:

– zľavové kupóny určené výhradne pre partnerov Gearbestu, Banggood, či Cafago (pre nás a našich čitateľov). 

– vďaka kupónom ceny produktu sú nižšie ako v bežnom predaji

– zľavové kupóny nezmeškáte

– nemusíte neustále sledovať náš web, kupóny obdržíte e-mailom

– kupóny sú generované každý deň

8 dôvodov prečo sa oplatí nakupovať na Gearbeste: Servisné stredisko v EU

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť