Nepremeškaj, aj klávesnica v balení: 11.6 ″ Teclast M16 128GB s LTE B20 za 165.55€ z pôvodných 182.71€

Populárna čínska značka Teclast, ktorá sa zaoberá predajom cenovo dostupných tabletov a notebookov, prichádza na trh s novým tabletom série M.

Tablet Teclast M16 získava 11.6 palcový displej s rozlíšením Full DS. Procesorom tabletu je Helio X27, nechýba RAM s kapacitou 4GBinterné úložisko s kapacitou 128GB. Nechýba podpora Micro SD kariet až do kapacity 256GB. Tablet obsahuje taktiež GPS modul, slot pre dátovú sim – po prvý krát s podporou B20, hlavný fotoaparát tablet obsahuje 8 megapixelový, predný fotoaparát 2 megapixelový. Taktiež obsahuje duálnu Wifi. Na nabíjanie tabletu konečne slúži port typu USB C. Na spodnej strane sa nachádzajú špeciálne magety pre nacvaknutie klávesnice, ktorá je súčasťou balenia. Všetkým tabletom spoločnosti Teclast nechýba slovenčina.

Cena tabletu v predaji sa bežne pohybuje na úrovni: 182.71€. (bežnú cenu porovnávame na základe predchádzajúcich článkov o tomto produkte).

Aktuálne cena klesla na hodnotu: 163.52€. Poštovné EU Priority Line je zadarmo, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Teclast M16

Seznačné EU Priority Line na Banggood sme znovu otestovali: Doručenie len za 5 dní! Z Číny

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť