Prvé Ali výpredaje pomaly končia, vyše 89 510 objednávok: Dotykové Xiaomi Haylou GT1 za 16.04€

Nové Haylou GT1 vznikli v spolupráci so spoločnosťou Xiaomi. Prichádzajú v nádhernom matnom čiernom prevedení, ku ktorým taktiež nechýba nabíjacie púzdro. Na jedno nabitie slúchadlá vydržia 4 hodiny používania, nabíjacie púzdro ich umožní nabiť 3x – celkovo tak na ďalších 12 hodín. Taktiež im nechýba podpora ovládania hlasových asistentov Siri, Google Asistent, alebo Xiaomi asistent XiaoAi. Na spárovanie so zariadeniami obsahujú najnovšiu technológiu Bluetooth 5.0, ktorá ponúka lepší dosah a silnejšie pripojenie. Ich prednosťou je dotykové ovládanie slúchadiel. Slúchadlám nechýba certifikácia IPX5, kedy im neuškodí dážď. V balení nechýbajú 3 veľkosti štuplíkov, kedy pri správnom zvolení len tak ľahko nevypadávajú z uší.

Aktuálne sú na Aliexpresse slúchadlá dostupné kliknutím na odkaz nižšie, v cene 16.04€, poštovné za 0.39€. Nechýba im ohromných 39 454 hodnotení, až 89 510 objednávok. 

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Halou GT1

Nižšie uvádzame zľavový kupón aj pre model: Xiaomi Haylou GT1 Plus, konečne výdrž až 5 hodín, lepší čip

Xiaomi Haylou GT1 Plus, konečne výdrž až 5 hodín, lepší čip

Značka Haylou s ktorou spolupracuje aj spoločnosť Xiaomi prichádza na trh s novým modelom slúchadiel.

Nové Haylou GT1 Plus prichádzajú v nádhernom matnom čiernom prevedení, ku ktorým taktiež nechýba nabíjacie púzdro. Na jedno nabitie slúchadlá vydržia až 5 hodín používania, v prípade prvej generácie to boli 4 hodiny používania, nabíjacie púzdro ich umožní nabiť 3x – celkovo tak na ďalších 18 hodín, v prípade prvej generácie to bolo 12 hodín. Taktiež im nechýba podpora ovládania hlasových asistentov SiriGoogle Asistent, alebo Xiaomi asistent XiaoAi.

Na spárovanie so zariadeniami obsahujú najnovšiu technológiu Bluetooth 5.0, ktorá ponúka lepší dosah a silnejšie pripojenie. Ich prednosťou je dotykové ovládanie slúchadiel. Slúchadlám nechýba certifikácia IPX5, kedy im neuškodí dážď. V balení nechýbajú 3 veľkosti štuplíkov, kedy pri správnom zvolení len tak ľahko nevypadávajú z uší. Vylepšenia sa dočkal aj ich čip, ktorý je teraz od spoločnosti Qualcomm. Vďaka použitiu nového čipu prinášajú ešte kvalitnejšie zvukové prevedenie.

Cena slúchadiel v predaji sa pohybuje na úrovni 27.13€.

Vďaka kupónu: BG1PLUSCF

cena klesne na hodnotu: 20.80€, možné je aj pripoistiť balík voči colným poplatkom, položka Tariff Insurance – v cene 0.14€, poštovné je v cene 1.54€. Kupóny uplatňujte cez pc, alebo notebook, cez smartfón alebo tablet nemusia fungovať. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Haylou GT1 Plus

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť