S kupónom lacnejšie: Precízne spracované hodinky (+ video) DT NO.1 DT78 len 19.89€ z pôvodných 30.09€

Video sledujte priamo na Youtube, odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=uVrD8pCIoTA

Zahraničný e-shop ponúka vo výbornej cene precízne spracované hodinky DT No.1 DT78.

Hodinky ponúkajú minimalistický dizajn, nechýba im krásne kovové orámovanie, podobné, ktoré nájdeme u Xiaomi Amazfit GTR. Vo vyššie uvedenom videu je skutočne vidieť, že tieto hodinky sú precízne vyrobené. Rovnako ako u množstva hodiniek ponúkajú monitoring spánku, monitorovanie športových aktivít, nechýba množstvo WatchFaces. Kompatibilné sú s Androidom, alebo s iOS. Kapacita batérie dosahuje úroveň 230 mAh, vďaka ktorej vydržia až 10 dní používania.

Ich cena v predaji sa pohybuje na úrovni 30.09€.

Vďaka kupónu: BGDT78

kedy cena klesne na hodnotu: 19.89€, poštovné je v cene 1.81€. Výsledná cena 21.70€. Keďže suma nepresahuje 22€, colné poplatky nebudete platiť v tom prípade je jedno, aké poštovné vyberáte. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom hodinky

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť