S kupónom ušetríš: Dotykové Xiaomi QCY T5 s výdržou 5 hodín, 25 h. na púzdro za 19.17€ z pôvodných 27.67€

Nové Xiaomi QCY T5 prichádzajú v nádhernom matnom čiernom prevedení, ku ktorým taktiež nechýba nabíjacie púzdro. Na jedno nabitie slúchadlá vydržia až 5 hodín používania, , nabíjacie púzdro ich umožní nabiť celkovo tak na ďalších 25 hodín. Taktiež im nechýba podpora ovládania hlasových asistentov SiriGoogle Asistent, alebo Xiaomi asistent XiaoAi.

Na spárovanie so zariadeniami obsahujú najnovšiu technológiu Bluetooth 5.0, ktorá ponúka lepší dosah a silnejšie pripojenie. Ich prednosťou je dotykové ovládanie slúchadiel. Slúchadlám nechýba certifikácia IPX4, kedy im neuškodí dážď. Vylepšenia sa dočkal aj ich čip, ktorý je teraz od spoločnosti Qualcomm. Vďaka použitiu nového čipu prinášajú ešte kvalitnejšie zvukové prevedenie.

Ich cena sa pohybuje na úrovni 27.67€.

Vďaka kupónu: BGT5CF

cena klesne na hodnotu: 19.17€, poštovné je v cene 1.83€, výsledná cena na úrovni 21€. Slúchadlám nechýba množstvo hodnotení od užívateľov. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom QCY slúchadlá

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť