S kupónom ušetríš: Redmi 8A 32GB GLOBAL s poriadnou 5000 mAh batériou za 82.22€ z pôvodných 118.76€

Smartfón Redmi 8A získava 6.22 palcový displej s rozlíšením HD+, ktoré chráni odolné sklo Gorilla Glass 5. generácie, displej získava pomer na úrovni 19:9. Procesorom smartfónu je Snapdragon 439, nechýba RAM s kapacitou 2GB, interné úložisko s kapacitou 32GB, ktoré je možné rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet. Hlavný fotoaparát smartfón získava 12 megapixelový, predný fotoaparát 8 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň až 5000 mAh, na nabíjanie slúži dokonca port typu USB C. Smartfón obsahuje 3.5 mm audio jack, dokonca obsahuje aj rádio, ktoré funguje bez potreby pripájania slúchadiel. Nechýba funkcia odomknutia smartfónu na základe rozpoznávania tváre majiteľa.

Smartfón sa nachádza v predaji vo verzii GLOBAL, určenej pre EU trhy, s 2GB RAM, 32GB interným úložiskom v cene 118.76€.

Vďaka kupónu: BG28A

cena klesne na hodnotu: 82.22€. Poštovné EU Priority Line je v cene 2.94€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.  Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

K smartfónu získate od nás aj sklo (2 kusy) zadarmo, v prípade Banggood objednávku vytvorte cez pc, alebo notebook, nie zo smartfónu, vtedy 2 kusy skiel zadarmo nebudú aplikované: Ochranné sklo zadarmo k smartfónom pri objednávkach cez Xiaomiphone.sk

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Redmi 8A 32GB GLOBAL

Práve sme otestovali: Letecká doprava tovaru z Číny funguje bezproblémovo, doručenie za 7 dní!

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode