S kupónom ušetríš: Revolučný Xiaomi dávkovač ušetrí vodu za 13.01€ z pôvodných 18.59€

Spoločnosť Xiaomi pred pár týždňami predstavila ďalší nový produkt.

Medzi najnovší produkt spoločnosti patrí inteligentný dávkovač vody. Inteligentný dávkovač vody funguje spôsobom, kedy na základe infračervených senzorov dávkovač rozpozná pohyb pod kohútikom a vtedy sa zapne tečúca voda. Ak tento pohyb nie je zaznamenaný, automaticky sa tečúca voda vypne behom 0.25 sekundy. Taktiež nechýba pohybový senzor aj na bočnej strane, kedy používateľ môže na základe gesta zastaviť alebo spustiť prúd vody. Dávkovač taktiež pre svoju funkčnosť obsahuje integrovanú batériu, ktorá na jedno nabitie vydrží až 6 mesiacov. Produkt je plne kompatibilný aj na Slovensku, v balení nechýba 6 rôznych nadstavcov.

Cena dávkovača sa aktuálne pohybuje v predajnej cene 18.59€.

Vďaka kupónu: BGsmartda

cena klesne na hodnotu: 13.01€, poštovné je zadarmo. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi dávkovač vody

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť